Never Miss a Post. Subscribe Now!

© 2023 by Kathy Schulders. Proudly created with Wix.com  

  • Grey Twitter Icon
  • Grey LinkedIn Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Thanos Stathopoulos

Σνούκερ-UK Championship: Μπαίνει ο πρωταθλητής...

Ο έξι φορές κάτοχος του τίτλου-σε επτά τελικούς-ξεκινάει την υπεράσπιση του τίτλου του απέναντι στον συμπατριώτη του Luke Simmonds στο πρώτο παιχνίδι του απογευματινού session. Το πρόγραμμα της τρίτης ημέρας

Εκτός από τον Ronnie O' Sullivan στο πρόγραμμα της Πέμπτης, μπαίνουν πλέον όλα τα μεγάλα ονόματα, με τον νούμερο ένα στον κόσμο Mark Selby να κοντράρεται με τον ερασιτέχνη Άγγλο, James Cahill, ενώ και ο παγκόσμιος πρωταθλητής, Mark Williams ξεκινάει τις υποχρεώσεις του με ερασιτέχνη και συγκεκριμένα τον Άγγλο, Adam Duffy.


Πρόγραμμα (Πρώτος Γύρος)

Πέμπτη 29 Νοεμβρίου

Πρωινό Session (10:30)

Xiao Guodong (Κίνα) - Sean O'Sullivan (Αγγλία)

Luca Brecel (Βέλγιο) - Fan Zhengyi (Κίνα)

Yan Bingtao (Κίνα) -Lukas Kleckers (Γερμανία)

Robbie Williams (Αγγλία) - Ian Burns (Αγγλία)

Rory McLeod (Αγγλία) - Peter Lines (Αγγλία)

Hossein Vafaei (Ιράν) - Ashley Hugill (Αγγλία)

Matthew Stevens (Ουαλία) - Ross Muir (Σκωτία)

Stephen Maguire (Σκωτία) - Simon Lichtenberg (Γερμανία)


Απογευματινό Session (15:30)

Ronnie O'Sullivan(Αγγλία) - Luke Simmonds (Αγγλία)

Mark Davis (Αγγλία) - Sam Craigie (Αγγλία)

Fergal O'Brien (Ιρλανδία) - Mei Xi Wen (Κίνα)

Mark King (Αγγλία) - Elliot Slessor (Αγγλία)

Peter Ebdon (Αγγλία) - Chris Totten (Σκωτία)

Liang Wenbo (Κίνα) - Sam Baird (Αγγλία)

Barry Hawkins (Αγγλία) - Jamie Clarke (Ουαλία)

Chris Wakelin (Αγγλία) - Duane Jones (Ουαλία)


Βραδινό Session (20:30)

Anthony McGill (Σκωτία) - Lu Ning (Κίνα)

Mark Selby (Αγγλία) - James Cahill (Αγγλία)

Kurt Maflin (Αγγλία) -Zhang Anda (Κίνα)

Ali Carter (Αγγλία) - Thor Chuan Leong (Μαλαισία)

Scott Donaldson (Σκωτία) - Li Yuan (Κίνα)

Noppon Saengkham (Ταϊλάνδη) - Hamza Akbar (Πακιστάν)

Daniel Wells (Ουαλία) -Zhao Xintong (Κίνα)

Mark Williams (Ουαλία) -Adam Duffy (Αγγλία)