• Thanos Stathopoulos

Τενις-US Open (D1): Το πρόγραμμα της ημέρας

Με Στέφανο Τσιτσιπά και Μαρία Σάκκαρη η πρεμιέρα στη Νέα Υόρκη

Δευτέρα 27 Αυγούστου

Πρώτος Γύρος


Arthur Ashe Stadium

19:00

S. Wawrinka (Ελβετία) - [8] G. Dimitrov (Βουλγαρία)

S. Kuznetsoza (Ρωσία) - [16] V. Williams (ΗΠΑ)

02:00

[17] S. Williams (ΗΠΑ) - M. Linette (Πολωνία)

[1] R. Nadal (Ισπανία) - D. Ferrer (Ισπανία)


Luis Armstrong

18:00

S. Halep (Ρουμανία) - K. Kanepi (Εσθονία)

Α.Murray (Βρετανία) - J. Duckworth (Αυστραλία)

[3] S. Stephens (ΗΠΑ) - E. Rodina (Ρωσία)

02:00

V. Azarenka (Λευκορωσία) - V. Kuzmova (Σλοβακία)

[3] Juan Martin del Potro (Αργεντινή) - D. Young (ΗΠΑ)


Grandstand

18:00

S. Vickery (ΗΠΑ) - [7] E. Svitolina (Ουκρανία)

[11] J. Isner (ΗΠΑ) - B. Klhan (ΗΠΑ)

Z. Diyas (Καζακστάν) - [8] Ka.Pliskova (Τσεχία)

Όχι πριν από τις 00:00

D. Shapovalov (Καναδάς) - F. Auger Alliassime (Καναδάς)


Κορτ 17-18:00

[18] Jack Shock (ΗΠΑ) - G. Andreozzi (Αργεντινή)

G. Muguruza (Ισπανία) - S. Zhang (Κίνα)

D. Vekic (Κροατία) - [19] A. Sevastova (Λετονία)

R. Harrison (Κροατία) - [5] K. Anderson (Ν. Αφρική)


Κορτ 5-18:00

M. Raonic (Καναδάς) -C. Berlocq (Αργεντινή)

O. Jabeur (Τυνησία) - [18] A. Barty (Αυστραλία)

S. Querrey (ΗΠΑ) - A. Seppi (Ιταλία)

[32] Μ. Σάκκαρη (Ελλάδα) - A. Muhammad (ΗΠΑ)


Κορτ 10-18:00

K. Nara (Ιαπωνία) - [15] E. Mertens (Βέλγιο)

M. Zverev (Γερμανία) -T. Fritz (ΗΠΑ)

[9] J. Georges (Γερμανία) - A. Kalinskaya (Ρωσία)

[9] D. Thiem (Αυστρία) -M. Basic (Βοσνία)


Κορτ 13-18:00

P. Lorentzi (Ιταλία) -[16] K. Edmund (Μ. Βρετανία)

Α.Radwanska (Πολωνία) - T. Maria (Γερμανία)

C.Norrie (Μ. Βρετανία) -J. Thompson (Αυστραλία)

C. Dolehide (ΗΠΑ) - C. Witthoeft (Γερμανία)


Κορτ 4-18:00

V.Lapko (Λευκορωσία) - K.Bondarenko (Ουκρανία)

H.Watson (Μ. Βρετανία) - E. Makarova (Ρωσία)

D.Lajovic (Σερβία) - [24] D.Dzumhur (Βοσνία)

V.Pospisil (Καναδάς) - L.Lacko (Σλοβακία)


Κορτ 6-18:00

A.Ramos-Vinolas (Ισπανία) - [27] Κ. Khachanov (Ρωσία)

R. Peterson (Σουηδία) - [27] A.Pavlychenkova (Ρωσία)

K.Von Deichmann (Λιχτεστάιν) - A.Kalinina (Ουκρανία)

D.Kudla (ΗΠΑ) - M.Berrettini (Ιταλία)


Κορτ 7-18:00

J.Brady (ΗΠΑ) - I. Begu (Ρουμανία)

J.Kubler (Αυστραλία) - [19] R. Bautista Agut (Ισπανία)

[20] B. Coric (Κροατία) - F. Mayer (Γερμανία)

L. Kumkhum (Ταϊλάνδη) - S. Kenin (ΗΠΑ)


Κορτ 8-18:00

[31] M. Rybarikova (Σλοβακία) - Q.Whang (Κίνα)

C.Altamirano (ΗΠΑ) - U.Humbert (Γαλλία)

R. Carballes Baena (Ισπανία) - M. Krueger (ΗΠΑ)

M. Bouzkova (Τσεχία) - A. Bogdan (Ρουμανία)


Κορτ 9-18:00

C.Ruud (Νορβηγία) - G. Pella (Αργεντινή)

A.Bedene (Σλοβενία) - N. Basilashvili (Γεωργία)

P.Martic (Κροατία) - L.Safarova (Τσεχία)

S.Sorribes Tormo (Ισπανία) - [25] D. Gavrilova (Αυστραλία)


Κορτ 11-18:00

V.King (ΗΠΑ) - N. Vikhlyantseva (Ρωσία)

F.Lopez (Ισπανία) - [31] F. Verdasco (Ισπανία)

[23] B.Strycova (Τσεχία) - D. Lao (ΗΠΑ)

T.Robredo (Ισπανία) - [15] Στέφανος Τσιτσιπάς (Ελλάδα)


Κορτ 12-18:00

L.Harris (Ν. Αφρική) - G. Simon (Γαλλία)

C.Giorgi (Ιταλία) - W.Osuigwe (ΗΠΑ)

P.Hercoq (Σλοβενία) - C.Liu (ΗΠΑ)

D.Istomin (Ουζμπεκιστάν) - S.Johnson (ΗΠΑ)


Κορτ 14-18:00

J.Teichmann (Ελβετία) - D.Jakupovic (Σλοβενία)

N.Jarry (Χιλή) - P.Gojowczyk (Γερμανία)

J.Chardy (Γαλλία) - A.Rublev (Ρωσία)


Κορτ 15-18:00

G.Muller (Λουξεμβούργο) - L.Sonego (Ιταλία)

K.Muchova (Τσεχία) - D.Yastremska (Ουκρανία)

K.Kozlova (Ουκρανία) - L.Arrubarrena (Ισπανία)

D.Medvedev (Ρωσία) - E.Donskoy (Ρωσία)

Never Miss a Post. Subscribe Now!

© 2023 by Kathy Schulders. Proudly created with Wix.com  

  • Grey Twitter Icon
  • Grey LinkedIn Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Pinterest Icon